Фестивалі в Україні

Thursday, 09 February 2017 09:57

Перший фестиваль науки і техніки ROBOfirst (11-12 березня)

Дата: 11-12 березня 2017 року

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Український дім

11-12 березня в Українському домі відбудеться перший фестиваль «ROBOfirst - більше ніж роботи». Як з'ясували журналісти «Фрази», масштабна міжнародна подія в сфері освіти, науки і техніки збере з усієї України талановитих, творчих, ерудованих дітей від 6 до 16 років, які продемонструють свої вміння в галузі конструювання і робототехніки, програмування, інженерії та архітектури.

«У рамках фестивалю будуть представлені два найбільших світових конкурсу з науки і робототехніці - Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League для дітей 10-16 років, і Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior для дітей 6-10 років», - розповіла організатор фестивалю Оксана Стоєцька.

Більше 1000 дітей з усієї України продемонструють своїх роботів, LEGO-моделі та інноваційні ідеї-стартапи на тему «Пліч-о-пліч з тваринами». Протягом останніх 6 місяців учасники команд досліджували взаємодію людей і тварин, дізнавалися, яким чином ми впливаємо один на одного, і як можна поліпшити нашу взаємодію. На фестивалі «ROBOfirst - більше ніж роботи» представлять близько 130 дитячих проектів-стартапів на цю тему.

Відвідувачів фестивалю чекають майстер-класи з робототехніки, архітектурі, математики та географії. Всі бажаючі зіграють в робофутбола, робогонки і покерувати роботом-загарбником. Найменших гостей свята чекає робот Пікассо, який допоможе намалювати справжній шедевр. Безкоштовний аквагрим, майстер-клас зі створення власної відеоігри, столики з LEGO-деталями, знайомство з собаками-терапевтами - все це чекає на відвідувачів фестивалю.

Захід проводиться в партнерстві з Future Education Forum, в ході якого відомі педагоги, громадські активісти та науковці розкажуть про освіту майбутнього і тенденції світового навчального процесу.

Вхід на фестиваль ROBOfirst безкоштовний. 

Початок о 10-00. 

 

ХVII Міжнародний Джазовий фестиваль «Єдність»  (15-17 березня)
Дата: 15-17 березня 2018 року Місце проведення: м. Київ, Вул. Велика Васильківська 53/3 За
Гастрономічний фестиваль
Дата: 8-10 березня 2018 року Місце проведення: м. Київ, Просп. Академіка Глушкова, 1, ВДНГ 8-10
«
»
  • 1
  • 2